Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
HVAC Kanalı 50W 4000ml 5000m3 Otel Koku Makinesi Alüminyum
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
HVAC ve yeniden doldurulmuş yağ şişesi LED panelli Gümüş Alüminyum ticari oda spreyi dağıtıcısı
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otel için ayrı nebülizör ve 5L yağ şişesine sahip Geniş Alan HVAC Ticari Koku Makinesi
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Yağ kapasitesi:: | 2.5L * 2 |
Zamanlayıcı ile Geniş Alan iki dış nebülizör 5L yağ şişesi Ticari Koku Makinesi
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Yağ kapasitesi:: | 2.5L * 2 |
ABD Hvac koku sistemi, Taze Aroma Difüzörü, Taze Koku Difüzörü İçin Yüksek Etkili 110V Fit
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Büyük İş Yerleri İçin Ticari Alan İç Fan Elektrikli Aroma Difüzörleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Büyük İş Yerleri İçin Ticari Alan İç Fan Elektrikli Aroma Difüzörleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Bardak |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Kapasite: | 500ml(16,91oz) |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Banyo, hastane için Nidec Japonya hava pompası ile 100 metrekare Beyaz Plastik 12V Ticari Koku Makinesi
| Hava pompası:: | Nidec Japon Markası |
|---|---|
| Kurulum:: | Taşınabilir / Duvara monte |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |

