Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Otel için HVAC 4ml / h 1500cbm Aroma Oto Koku Makinesi
| ad: | uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Malzeme:: | Bardak |
1000 Sqaure Metre için Mor Elektrikli Stand Alone Hvac Koku Difüzör Makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
110V Duvara Monte Edilebilir Ticari Koku Makinesi, Kilitli ve 500ml Doldurulmuş Botttle
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Doldurulabilir HVAC Koku Difüzörü Ultrasonik Duvara Monte Edilemez 1200m3 15W
| Güç (W): | 15W |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12v |
| Uygulama: | reklam |
Alüminyum Kabuk Koku Yağı Difüzörü 500ML 12v 2A HVAC Otel Lobisi
| Ses seviyesi: | < 25dba |
|---|---|
| Kapasite: | >200ml |
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
Aromaterapi Kokusu ve Koku Yayma İçin 30ml / H Kokulu Hava Makinesi
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| Kapasite: | 800ml |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
1500cbm Bağımsız HVAC Koku Difüzörü 0.5L Fanlı
| İsim: | Koku Hava Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 0,5L |
| Gürültü:: | < 30dba |
Zamanlayıcı ve 500ml yeniden doldurulmuş yağ şişesi ile Siyah 12V Otel HVAC Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 12v2a |

