Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 299 Ürünler.
1500CBM Kapsama Kokusu Esansiyel Yağı Difüzör Makinesi Tek Başına Koku Kontrol Sistemi
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
HVAC Sistemi 1ml / H 150ml 200cbm Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
1ml / H 5W 200cbm HVAC Aroma Difüzör Ev İçin
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
1000ml Kapasite Demir Tozla Kaplı HVAC Kokusu Difüzörü 4000-6000CBM Kapsamlı Ticari Kullanım
| Tip: | Elektrostatik |
|---|---|
| Kapasite: | 1000 ml |
| Güç: | 100W |
Hvac 250ml 200m3 Koku Yağı Aroma Difüzör DC12V
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Renk:: | Siyah ve beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
7 Gün Zaman Kontrollü Otel Koku Makinesi, Alışveriş Merkezi İçin Parfüm Aroma Spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Metal 22W 2000m3 500ml Hvac Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500 / 1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
Hvac System Hotel 8W 300cbm Elektrikli Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Hvac 22W Metal Otomatik Aroma Difüzör 1000ml
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500/1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Gerilim: | 220v/50Hz |

