Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Otel Lobisinde 5000cbm 6ml / H Koku Kontrolü Aroma Difüzör 31w
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Maksimum Yağ tüketimi: | 6 ml / saat ±% 5 |
| teknoloji: | Soğuk hava difüzyonu |
Aroma 360 Hava Kokusu Difüzör Makinesi 300cbm Bluetooth Mobil Uygulama Kontrolü
| İsim: | koku yayıcı makine |
|---|---|
| Malzeme: | eloksallı alüminyum |
| Gerilim: | 12V1A |
100m2 Kapsama İçin Plastik Küçük DC Güç Parfüm Difüzör Makinesi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
Led Ekran Dokunmatik Elektrikli Ticari Aroma Difüzör, Otomatik Koku Verici
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
Sıkıştırılmış Pompa 150ML 100m2 Ticari Koku Difüzörü
| ad: | Ticari Koku Difüzörü |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Geniş Alan Ticari Koku Difüzörü / Otel Kokusu Makinesi Güçlü Pompa
| ad: | Ticari Koku Difüzörü |
|---|---|
| kullanım: | Geniş alan |
| Voltaj:: | 12v2a |
200m3 HVAC 250ml Electrichotel Koku Difüzör Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Elektrikli Soğuk Mist Hava Aroma Difüzör Metal Susuz Aroma Koku Makinesi
| Yağ tüketimi: | 3ml/saat |
|---|---|
| Ses seviyesi: | < 25dba |
| Kapasite (CFM): | 600cbm |
15W Ticari HVAC Aroma Difüzörü 500ml Uygulama Kontrollü Duvara Monte Edilebilir
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |

