Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Spor Salonu İçin 12V Alüminyum Susuz Ticari Koku Difüzör Makinesi
| İsim: | Koku Difüzör Makinesi |
|---|---|
| Tip: | ELEKTROSTATİK, oda spreyi |
| Kurulum: | TAŞINABİLİR |
DC12V Koku Kokusu Hava Makinesi 15W Aroma Difüzör Makinesi Alüminyum Şişe
| Kapsam: | 1200CBM |
|---|---|
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
| Güç (W): | 15W |
15W Sessiz Duvara Monte Ticari Aroma Difüzörü 1200m3 Kapsama Alanı
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |
Electric Commercial Aroma Diffuser HVAC Scent Diffuser with Less Than 25dba Noise 3ml/Hour Oil Consumption for Hotel Usage
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Kapasite: | 500ml |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Aroma Difüzör Ticari Koku Makinesi Stand Alone Otel Lobisi Pazarlama Sistemi
| Kapasite (CFM): | 1000 |
|---|---|
| Tip:: | hava iyonlaştırıcı |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Commercial Aroma Diffuser with > 200 mL Capacity 8W Power and 12V Voltage for HVAC Scent System
| Uygulama kontrollü: | Evet |
|---|---|
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
| Malzeme: | Metal |
2.6L Large Area 3000cbm 220V HVAC Scent System Commercial Scent Diffuser Machine with German Pump
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |

