Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Yeni tasarım Mavi Alüminyum Sessiz Almanya hava pompası ticari HVAC Hava Aroma Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
100 Metrekare Uyku Odası İçin 130ml Ticari Koku Difüzör Makinesi
| Tür:: | Cool-Mist Fanlı Nemlendirici |
|---|---|
| sertifikasyon:: | CE, ROHS |
| Mist Çıktı (galon / gün):: | 12 |
150ml Duvara Monte Ticari Aroma Difüzörü Alüminyum HVAC Koku Sistemi
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 150ml |
220V Elektrikli Sessiz Çalışma Sineması Geniş Alan aroma difüzör makinesi 3000 CBM
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
1000 Metrekare İçin Profesyonel Gürültüsüz Koku Kokusu Difüzör Makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Paslanmaz çelik nozul UL adaptörlü 500Ml alüminyum Hava Aroma Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
8W Power Silent Operation HVAC Scent System with 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
Alüminyum Metal Koku Difüzör Makinesi 250ml Duvara Monte PET şişe 300m3
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
| Garanti: | 1 yıl |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Kapasite: | 150ml(5,07oz) |
|---|---|
| Güç: | 8W |
| Gerilim: | 12V |

