Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
8W HVAC 200m3 250ml Otel Kokusu Difüzör Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Metal 35W 2000M3 500ml Otel Kokusu Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| özellik: | Sürdürülebilir |
| Renk:: | Siyah |
Özel Logo HVAC Aroma Difüzörü Duvara Monte Uçucu Yağ Aroma Difüzörü
| Nem kontrolü: | nemlendirici |
|---|---|
| Zamanlama Fonksiyonu: | Evet |
| Garanti: | 1 yıl |
Promosyon Elektrikli Elektrikli Aroma Difüzör, 110v Koku Difüzör Makinesi Metal
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Dokunmatik Düğmeli LCD Ekranlı 12 Voltaj Altın Alüminyum Ticari Hava Aroma Makinesi
| ad: | Ticari Hava Aroma Makinesi |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
1.8ml/H 1200CBM Hava Kokusu Difüzörü HVAC Esansiyel Yağı Aroma Difüzörü
| Ses seviyesi: | < 20dba |
|---|---|
| Kapsam: | 1200CBM |
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
Mağazalar için 350ml ile Standby Silver Alüminyum Otel Koku Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Paslanmaz çelik Nebulizatör ile 110V Profesyonel Gümüş Otel Koku Makinesi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Blok Yok Güçlü Atomizasyon Kokulu Yağ Difüzörü, Hvac Aroma Sistemi Hafif
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

