Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Bluetooth Susuz Esansiyel Yağı Aroma Difüzör Otomatik Sprey Hava Kokusu Makineleri
| Taşıma Paketi: | Karton kutu |
|---|---|
| Boyut: | 163*50*125mm |
| Malzeme: | Alüminyum+Metal |
Uyku Odası İçin 200CBM 130ml 6W Koku Difüzör Makinesi
| Tür:: | Cool-Mist Fanlı Nemlendirici |
|---|---|
| sertifikasyon:: | CE, ROHS |
| Mist Çıktı (galon / gün):: | 12 |
1000 Kare Ayaklar Taşınabilir ticari aroma difüzörü yüksek çıkış / koku fanı difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Otel Hava Kokusu Difüzör Makinesi Sessiz Çalışma Elektrikli Aroma Koku Makinesi
| Özellik: | sessiz çalışma |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Ücretsiz yedek parçalar |
| Boyut: | 163*50*125mm |
Otomatik Koku Difüzör Makinesi LCD Ekran Mini Fan Soğuk Mist Hava Aroma Difüzörü
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12 |
| Garanti: | 1 yıl |
POM Meme Metal 300cbm 500ml Yağ Kokusu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Toz metal |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
0.1ml/h Koku Difüzör Makinesi DC12V 250ml Metal Alüminyum Nozul
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12 |
| Garanti: | 1 yıl |
0.5L 12V2A 1500cbm HVAC Fanlı Koku Difüzör Makinesi
| ad: | Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5L |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Otel Lobisinde 22W 2000cbm Koku Kokusu Difüzör Makinesi
| ad: | Ticari Koku Makinesi |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Renk:: | Siyah |
1500cbm Kapsama ile HVAC Duvara Monte Koku Difüzör Makinesi
| Tip: | hava iyonlaştırıcı |
|---|---|
| Uygulama Kontrollü: | Evet |
| Renk:: | Siyah gümüş |

