Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Eloksallı Alüminyum Koku Difüzör Makinesi LED Panel 250ml 200cbm Ev Kokusu Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Elektrikli 500m3 Koku Hava Difüzör Makinesi Eloksallı Alüminyum
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum + güçlendirilmiş kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk:: | Siyah Sarı |
| Gürültü:: | <40dB |
Kapalı Hava Kalitesi Beyaz metal 150ml Koku aroma difüzör makinesi Hastane ve Diş Hekimi bekleme odası için
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Metal Malzeme perakende koku makineleri, HVAC aroma difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Doğal Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı 500ML Aroma Difüzörler İçin% 100 Saflık
| Tip: | Doğal Tat ve Kokular |
|---|---|
| kullanım:: | Aroma Difüzörler |
| Ürün adı: | koku yağı |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Koku Difüzörleri PCB Kontrolü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Güç (W):: | 8 |
150ml Dahili mikro denetleyici Küçük boyutlu Lüks tasarım HVAC Ticari Koku Makinesi
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Özelleştirilmiş Otel Aroma Kokulu Hava Makinesi Alüminyum Metal Yağ Difüzörü
| Tip: | Cool-Mist Çark Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | Alüminyum+Metal |
Hava pompası ile 1000 metrekare yüksek çıkışlı renkli profesyonel koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Elektrikli Hvac Koku Difüzör Makinesi / Süpermarket İçin Gümüş Aroma Kokusu Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

