Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Gürültüsüz ve Yalnız Ömrü Olan Gümüş Alüminyum Ticari Esansiyel Yağ Difüzör Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50HZ-60Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Ticari HVAC Koku Makinesi Uygulaması Kontrollü Susuz Koku Hava Difüzörü
| Renk: | Siyah beyaz |
|---|---|
| Kapasite (CFM): | 600 metreküp |
| Tip: | Cool-Mist Pervaneli Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
Ticari Oto Koku Makinesi / Otel Hvac Koku Dağıtım Sistemi
| ad: | Oto Koku Makinesi |
|---|---|
| tip: | Ticari |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Uçucu Yağ Dolumlu Ticari Koku Makinesi
| Model Numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
5000 CBM Big Mist Ticari Koku Makinesi Aromaterapi Yağı Difüzörü
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31W |
Evde Kullanım İçin Uzaktan Kumandalı 12V 1A Ticari Aroma Esansiyel Yağı Difüzörleri
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Uzun Ömürlü Düşük Gürültülü Kokulu Hava Makinesi 100ml Yağ Difüzörü 10W
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Kapasite: | 500ml(16,91oz) |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Soğuk Hava Difüzyonlu ve Lcd Ekran Zamanlayıcılı Büyük Alan 220v 4l Ticari Koku Hava Makinesi
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
1500CBM Uzay için Black Metal Elektrikli Koku Hava Aroma Makinesi 1000ml
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Uygulama Kontrollü:: | Evet |
| Voltaj:: | DC12V2A |

