Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Alüminyum Kabuklu Bekleme Soğuk hava elektrikli ticari hava spreyi makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
Hvac Sistemli 300cbm Otel Elektrikli Aroma Difüzörlü Ev Kokusu Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
12V 2A sessiz siyah demir otel lobisinde otomatik hava spreyi makinesi Bağımsız
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
100m2 Küçük Alan için Beyaz ve Siyah Metal HVAC duvar tipi Hava Aroma Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Koku Yağı ile 130ml Parfüm Yağı Silindir Aromaterapi Yağı Difüzör Aroma Küçük Makine
| Malzeme: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Uçucu Yağ Kokusu Makinesi POM Nozullu Gürültüsüz Uzaktan Kumanda
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Sessiz ama geniş kapsama alanı otel lobisinde 1500CBM alan için dahili fanlı Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
1500CBM Alan İçin Bekleme Sessiz Büyük Kapsama Otel Lobisinde Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
12V Uzaktan Kumanda Ofis Kokusu Hava Makinesi, Japonya Hava Pompalı Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 3000 saatlik kullanım ömrü |
En Düşük Vioce, Koku Difüzör Makinesi ile 10 Metre Uzaktan Kumandalı Spa Kokusu Hava Makinesi
| Malzeme: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 3000 saatlik kullanım ömrü |

