Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
200ml Ev Kokusu Makinesi Parfüm Kokusu Difüzörü Kumlanmış Uygulama Kontrollü 8W
| Oda Parfümü Kullanımı: | atomizasyon |
|---|---|
| Boyut: | 163*50*125mm |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
Ev / Ofis 100-200m3 Alan İçin Uzaktan Kumanda Kokulu Hava Makinesi
| tip: | Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| Kontrol: | Uzaktan kumanda |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 3000 saatlik kullanım ömrü |
Orta Alan Oda Kokusu Makinesi, Klima Kokusu Difüzörü 12v2a
| ad: | Oda Kokusu Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Malzeme:: | Bardak |
Ev, Coference Odası İçin Sıvı Uçucu Yağlar Kokulu Hava Makinesi
| ad: | Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Özelleştirilmiş |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Metal Atomizerli 5000m3 110V Ticari Merkezi AC Difüzör
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Pompa: | Alman yapımı |
| Yağ tüketimi: | 3ml/saat |
Koku Pazarlama için 8W 150ml 300CBM Aroma Hava Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Renk:: | Siyah ve beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
Ev Ofis Kullanımı İçin 50W HVAC Koku Sistemi 12 X 8 X 4 İnç Zamanlayıcı Ayarı
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
30ml/h püskürtme 30 dakikalık püskürtme aralığı olan hacimli koku difüzyonu
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
Endüstriyel 5000CBM otomasyon uçucu yağlar 1000 ml doldurma şişeli aroma kokusu Hava Makinesi
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 220 |

