Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Küçük Alanlar İçin Kablosuz Uzaktan Kumandalı Elektrikli Oda Parfümü Makineleri
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
10m Uzaktan Kumanda ve 130ml Petbottle ile Süper Sessiz Ev Kokusu Hava Makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
HVAC Sistemi için Japon Pompalı Aroma Kokulu Hava Makinesi Ticari Uçucu Yağ Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
POM nozullu Masaüstü Süper sessiz Uzaktan Kumanda Ticari Koku Makinesi
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Almanya pompa 5L ticari otomatik koku dağıtıcı, soğuk hava difüzyonu ve LCD ekran zamanlayıcı ile
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Smart APP Controlled 2000ml Capacity HVAC Scent Diffuser with 3000CBM Coverage and 50W Power
| Kapasite: | 500ml-2.6l |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Kahve dükkanı için kilit ile Beyaz Toz Boya metal 500ml yağ şişesi otomatik aerosol dağıtıcı
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Voltaj:: | 12v1a |
| Güç:: | 14W |
Süper Silvent Uzaktan Kumanda Koku Hava Difüzörü, Ticari Koku Makineleri
| Malzeme: | Eloksallı Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan 3000 saatlik kullanım ömrüne sahip Nidec markası |

