Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Gerilim: | 220v/50Hz |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gürültü seviyesi: | < 32dba |
5L konteyner ile 220V Siyah alüminyum bekleme klima Otomatik Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
3000 CBM Alışveriş Merkezi 1000ml HVAC ticari koku makineleri / otomatik koku difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Siver Eloksallı Alüminyum HVAC Almanya hava pompası Kokulu Hava Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
5000 Kare Ayaklı Fan Kokusu Difüzörü Elektrikli Koku Difüzörü, 500ml Doldurulmuş Şişe
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Harici nebülizör ve 4L yağ şişeleri ile HVAC 1000m2 Alüminyum bağımsız Otomatik Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
HVAC 1000ml şişe Kokulu Hava Sistemi, Otel Lobisinde koku elektrikli koku difüzörü
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 220/110 |
120ml Uzun boy sessiz ticari koku makinesi Dokunmatik düğmeli LCD ekran
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
200 metrekare TWIN pompa soğuk hava difüzyon 500ml metal Kokulu Hava Makinesi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
200 Sqaure Metre Koku Hava Difüzörü / Ticari Yerler Otomatik Hava Spreyi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |

