Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ commercial aroma diffuser machine ] eşleşme 292 Ürünler.
Elektrikli Bağımsız Koku Hava Makinesi, HVAC Sistemi Yayıcı Koku İçin Aroma koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
31w 5000cbm Aromaterapi Yağı Difüzörü 6ml / h Otel Lobisi İçin
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Ses seviyesi: | <40dba |
Otel için Duvara Monte Hava Aroma Makinesi Susuz Aroma Kokusu Esansiyel Yağı Difüzörü
| Güç (W): | 5 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Başvuru: | Reklam |
250ml Ticari Uçucu Yağ Difüzörü Duvara Montaj HVAC Koku Sistemi
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 100-200 ml |
Ticari Elektrikli Aroma 4ml / H Oto Koku Makinesi
| ad: | uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Malzeme:: | Bardak |
Özel Metal Hotel Aroma Kokusu Hava Makinesi 500 Metrekare Duvar Montajlı Beyaz
| Türü: | Cool-Mist Pervaneli Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
HVAC anodize Alüminyum otomatik koku difüzörü 600cbm kilitli Giyim mağazaları için
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Gümüş Elektrikli Merkezi Klima Kokulu Hava Makinesi, ev için 150ml yağ şişesiyle
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
Gümüş soğuk hava elektrikli mikro difüzyon ticari hava spreyi dağıtıcı / uçucu yağ difüzörü
| Güç:: | 15W |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Kapsam:: | 600cbm / 1000-2000square ft |
500ml, 3000 CBM Koku Ekipmanı ile 220V Elektrikli Niose Free Geniş Alan Koku Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

