Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted aromatherapy diffuser ] eşleşme 58 Ürünler.
500cbm Kapsama Duvar Montajlı ve 35dB'den Az Gürültü Seviyesi İçin Aromaterapi Diffüzörleri
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Duvara monte banyo kokusu difüzörü, basit ve sorunsuz aromaterapi difüzörü 20.2*8*15.5 cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |
Duvar Montajlı Siyah Aromaterapi Diffuser Görünümü Renk Siyah/Beyaz
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
Duvar üzerine monte edilmiş beyaz aroma difüzörü 12V güç voltajı ile süper sessiz gürültü 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Uçucu yağ montajı: | 500ml |
Plastik aromaterapi difüzörleri 0.5 pound yağ şişesi 400 ml yatak odasında veya oturma odasında aromaterapi için
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
Duvara monte edilmiş ev kokusu difüzörü 0.5 pound 500cbm kapsama ve rahatlatıcı bir atmosfer için 35dB'den daha az gürültü seviyesi
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
400 ml banyo için beyaz plastik aromaterapi difüzörleri hafif ve düşük gürültü seviyesi
| Ürün Boyutu: | 20.2*8*15.5 (cm) |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | 35dB'den az |
| Voltaj: | 12V1A |
Siyah Duvar Montajlı Diffuser Gürültü 35dBN Altında Özelleştirilebilir Logo 65*15*14 Cm
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
400 ml Essential Oil Diffuser Kokusu aralığı 500 metreküp Duvar Montajlı Banyo Kokusu Diffuser Gürültüsü 32dba
| maksimum yağ tüketimi: | 1,5 ml/saat ± %5 |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Diğer adı: | Duvara monte banyo kokusu difüzyonu |
Duvara monte edilmiş banyo kokusu difüzörü taşınabilir esanslı yağ difüzörü 21*16*7.5 cm
| maksimum yağ tüketimi: | 1,5 ml/saat ± %5 |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Diğer adı: | Duvara monte banyo kokusu difüzyonu |

