Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted aromatherapy diffuser ] eşleşme 58 Ürünler.
UL adaptörlü yuvarlak şekil Gümüş hava spreyi elektrikli difüzör, hava kokusu makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
5000cbm 4L yağ şişeleri ile popüler satan yüksek sınıf aromaterapi yağı difüzörleri
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Konforlu Zamanlayıcı Ayarları 12V1A Voltajı ile Aroma Essential Oil Diffuser 1 Saat / 3 Saat / 6 Saat / Açık ve Performans
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
400ml Aromaterapi Essential Oil Diffuser, Sakin Uzay Sis Modlarınıza mükemmel bir katkı Sürekli/Aralıklı
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Düşük Gürültü 32dba Aroma Diffuser Essential Oil 500cbm Kapsama için Gelişmiş Teknoloji
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Plastik Essential Oil Diffuser düşük gürültülü 32dba ve 500cbm geniş kapsamlı
| maksimum yağ tüketimi: | 1,5 ml/saat ± %5 |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Diğer adı: | Duvara monte banyo kokusu difüzyonu |
100ml Kapasite Siyah Esanslı Yağ Diffüzörü Zamanlayıcı Ayarları 1 Saat/3 Saat/6 Saat/Açık ve Görünüm Rengi Siyah
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Esansiyel yağ düzeneği: | 1000ML |
Altın Masaüstü Siyah Diffuser Ultra Sessiz Çalışma ve Gürültü Seviyesi 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Malzeme: | Metal |
Gelişmiş teknoloji ile siyah esanslı yağ difüzyonu, 2000 cbm alanı kapsar
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| zamanlayıcı ayarları: | 1 saat/3 saat/6 saat/açık |
| Ürün Boyutu: | 65*15*14 (cm) |
500 M3 Kapsama Beyaz Aroma Diffuser Gelişmiş Teknoloji 30*22.5*10cm Ürün Boyutları
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Ürün Boyutu: | 30*22.5*10 (cm) |

