Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted aromatherapy diffuser ] eşleşme 58 Ürünler.
Mağazalar için kurulmuş özelleştirilmiş sessiz Aromaterapi Difüzörleri HVAC
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Güç: | 8W |
| Gerilim: | 12V |
400 ml Aromaterapi Difüzörleri, Maksimum Yağ Tüketimi 1,5 Ml / H ± 5% 20. 2*8*15. 5 Cm Ürün Boyutu
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
Kişiselleştirilmiş koklama için 15W Siyah Metal Aromaterapi Diffuser Yakıt tüketimi 2 ml / saat
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Uzun Ömürlü Hava Pompalı 150Ml Metal Mini Aromaterapi Difüzörleri, koku difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Özel Metal Hotel Aroma Kokusu Hava Makinesi 500 Metrekare Duvar Montajlı Beyaz
| Türü: | Cool-Mist Pervaneli Nemlendirici, uçucu yağ difüzörü |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |
Sessiz Uzun Ömürlü Pompa Aromaterapi Yağı Difüzör Makinesi HVAC Yüklü
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Duvara Monte HVAC 1000ml Otomatik Koku Difüzörü 3000cbm
| ad: | spa aromaterapi difüzörü |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Renk:: | Siyah beyaz |

