Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted aromatherapy diffuser ] eşleşme 58 Ürünler.
Fanla Akıllı Aromaterapi Yağı Difüzyonu Maksimum Kapsama Alanı 5000m3
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Ticari koku yayıcımız 12V 1A Voltaj ve 32dba Gürültü ile rahatlatıcı bir atmosfer yaratın
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
Akıllı Aromaterapi Yağı Difüzyonu 40dBa Gürültü ve 2ml / saatlik tüketim 5000 metreküplik maksimum kapsama alanı için
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000 metreküp, 1500 metrekare, 15000 feet kare |
Ev Otel Ofis Aromaterapi Yağ Diffüzörü Metal Kaplama ve Gürültü Seviyesi 40dBa
| Güç: | 10w |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Yüksek Kapsamlılıklı 500 Ml Aroma Diffuser Metal Kaplama Tasarımı Siyah / Beyaz Özelliklendirilebilir Seçenek
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Elektrikli Soğuk Mist Hava Aroma Difüzör Metal Susuz Aroma Koku Makinesi
| Yağ tüketimi: | 3ml/saat |
|---|---|
| Ses seviyesi: | < 25dba |
| Kapasite (CFM): | 600cbm |
Ev Ofis Kullanımı İçin 50W HVAC Koku Sistemi 12 X 8 X 4 İnç Zamanlayıcı Ayarı
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
110V Otomatik HVAC Koku Sistemi 300m2 Elektrikli Oda Spreyi Dispenseri
| Gerilim: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Güç: | 18W |
| Gürültü: | <30dba |
Paslanmaz çelik atomizer Otomatik Koku Difüzörü / Ev için Kokulu Hava Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Gürültüsüz ve güçlü güce sahip tasarlanmış elektrikli 1000cbm uçucu yağlar difüzör makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

