Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted aromatherapy diffuser ] eşleşme 58 Ürünler.
Paslanmaz çelik nozullu Otomatik Püskürtme Hava 110V alüminyum Hvac Koku Sistemi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
350ml mikro - nebulizasyon gümüş alüminyum hava spreyi dağıtıcı / HVAC Koku Sistemi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Mağazalar için 350ml ile Standby Silver Alüminyum Otel Koku Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Masaüstü, zemin dik seçmeli yağ difüzyonu, metal kasa, 500 ml plastik şişe
| Güç: | 10w |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Almanya pompa 5L ticari otomatik koku dağıtıcı, soğuk hava difüzyonu ve LCD ekran zamanlayıcı ile
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Zamanlayıcı ve 500ml yeniden doldurulmuş yağ şişesi ile Siyah 12V Otel HVAC Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 12v2a |
Alüminyum ve sessiz çalışan ve güçlü sisli Küçük Alan Aroma kahve kokulu oda spreyi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Mağazalar için ithal pompalı ve değiştirilebilir yağlı 1000 CBM Bilgisayar Kontrollü Kokulu Hava Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

