Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ wall mounted aromatherapy diffuser ] eşleşme 58 Ürünler.
Ev için 1000 Cbm Otomatik kokulu Sessiz oda spreyi makinesi, Bilgisayar Kontrolü
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Standby Silver Alüminyum elektrikli koku difüzörleri, yeniden doldurulmuş yağ ile duvara monte edilebilir
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Gümüş Alüminyum LCD ekran elektrikli aroma difüzörü / hvac koku difüzörü
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
HVAC anodize Alüminyum otomatik koku difüzörü 600cbm kilitli Giyim mağazaları için
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
110V HVAC Gümüş süper sessiz yüksek son Otomatik Koku Difüzör Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
2015 Yeni Güncellenmiş Küçük Alan Gümüş Alüminyum Sessiz Çalışma HVAC Koku Dağıtım Sistemi Difüzörü
| Gerilim:: | 220v/50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü:: | <30dba |
Sessiz Sprey Ev Aroma Difüzör Makinesi Parfüm Kokusu Hava Spreyi Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Gürültüsüz ve Yalnız Ömrü Olan Gümüş Alüminyum Ticari Esansiyel Yağ Difüzör Makinesi
| Voltaj:: | 220V / 50HZ-60Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Küçük alanlar için duvara monte edilmiş esanslı yağ difüzyonu, metal kabuk
| Güç: | 10w |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Akıllı Metal Konut Aromaterapi Yağ Difüzyonu 300ml Plastik Şişe Düşük Gürültü Seviyesi 40dBa
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |

