Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise scent air machine ] eşleşme 147 Ürünler.
Geniş Alan HVAC koku difüzörü ayrı başlık ve 2L yağ şişeleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Ticari Almanya pompa kokusu difüzör makinesi Alüminyum bekleme 3000cbm
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alüminyum Koku pazarlaması için 2500 ml şişeli geniş HVAC koku dağıtım sistemleri alanı
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Metal Malzeme perakende koku makineleri, HVAC aroma difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Hvac Koku Sistemi için 250ml 200cbm 8W Koku Yağı Difüzörü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Duvara Monte Hvac Esansiyel Yağı Difüzörü / Doldurulmuş 150ml Şişe Hvac Koku Makineleri
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Ev Ofis Aromaterapi Hava Parfüm Difüzörü AC DC Güç Kaynağı
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
ABS PP Uzaktan Kumanda Oda Parfümü 10ml Kapasite 25-50ml / h Püskürtme Hacmi
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
Ayarlanabilir Uçucu Yağ Mist Hvac Koku Sistemi 130ml Koku Kapasitesi
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
Uzaktan kumanda Taşınabilir Alüminyum Hava Aroma Difüzör sızdıran yağ yok daha düşük gürültü
| Voltaj:: | 12v1a |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

