Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise scent air machine ] eşleşme 147 Ürünler.
25-50ml / H Püskürtme Hacmi ile ABS PP Uzun Ömürlü Koku Difüzör Makinesi
| Scent Capacity: | 10ml |
|---|---|
| Spray Volume: | 25-50ml/h |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
Rahatlatıcı aromaterapi deneyimi için plastik beyaz koku yayıcı makinesi
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Düşük Gürültülü Aroma Hava Difüzörü / Perakende Koku Makineleri İkiz Hava Pompası
| ad: | Aroma Hava Difüzörü |
|---|---|
| özellik: | düşük gürültü |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
12V Voltajlı Parfüm Makinesi 100ml Parfüm Kapasitesi'ile
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |
5W otel koku makinesi 120ml Kapasite 800-1000 metrekare Kapsama alanı
| Garanti: | 12 ay |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.8kg |
| Boyut: | 71*45*38cm |
1000CBM Ticari Koku Difüzör Makinesi Alüminyum Nozul 12V HVAC
| Kurulum: | HVAC'a bağlı |
|---|---|
| Orantılı frekans: | 50Hz |
| Ses seviyesi: | < 25dba |
Ofis Düşük Gürültü İçin Renkli Alüminyum Sessiz Çalışma Kokusu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah, Gümüş, Altın |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
100 ml koku kapasitesi koku difüzyonu 12V voltajlı en iyi aromaterapi deneyimi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |

