Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise scent air machine ] eşleşme 147 Ürünler.
Uzun Ömürlü Düşük Gürültülü Kokulu Hava Makinesi 100ml Yağ Difüzörü 10W
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
Aromaterapi Kokusu ve Koku Yayma İçin 30ml / H Kokulu Hava Makinesi
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
Zamanlayıcı etkinleştirilmiş, düşük gürültü seviyesi ve verimliliği olan beyaz kokulu hava makinesi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Ev Aromaterapi Kokulu Hava Makinesi Düşük Gürültülü Küçük Yağ Difüzörü
| uzaktan kumanda: | Evet |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Zamanlayıcı ile donanımlı, düşük gürültü seviyesine sahip ve esanslı yağ kokusu tipine sahip kokulu hava makinesi
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
Uzaktan kumandalı kokulu hava makinesi 100m2 kapsamlı ve 30ml/h püskürtme hacmi
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
DC Güç Uzaktan Kumanda Kokulu Hava Makinesi Beyaz Renk Küçük Boy
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
100m2 Kapsama Plastik Kokulu Hava Makinesi 30 dakikalık püskürtme aralığı ve plastik malzeme ile
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
30ml/saat Sprey Hacimli Koku Hava Makinesi, Esansiyel Yağ Kokusu ve DC ile
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
1 ml/H kokulu difüzyon makinesi Düşük gürültü seviyesi 25dB 5 Grup Zamanlayıcı ayarlama
| Püskürtme Hacmi: | 1 ml/saat |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | 5 Grup Zamanlayıcı Ayarı |
| Malzeme: | Alüminyum |

