Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise scent air machine ] eşleşme 147 Ürünler.
10m Uzaktan Kumanda ve 130ml Petbottle ile Süper Sessiz Ev Kokusu Hava Makinesi
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
3000cbm Aroma Otel Lobisi Uçucu Yağ Difüzörleri Koku Hava Makinesi CE Rohs
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Dokunmatik Düğmeli LCD Ekranlı Alüminyum Ticari Kokulu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Yoğunluk Kontrollü Sessiz Gümüş Alüminyum Ticari Koku Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
12 Ay Garantili AC DC Güç Elektrikli Koku Difüzör Makinesi
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
5L Oil Capacity Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Low Noise <25dba for Large Area Aroma Diffusion
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Gerilim: | 220v/50Hz |
Siver Eloksallı Alüminyum HVAC Almanya hava pompası Kokulu Hava Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
HVAC Sistemi için Japon Pompalı Aroma Kokulu Hava Makinesi Ticari Uçucu Yağ Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Eloksallı Alüminyum Koku Difüzör Makinesi LED Panel 250ml 200cbm Ev Kokusu Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Kilit Düşük Gürültülü Beyaz Metal 150ml Duvara Monte Hvac Koku Sistemi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

