Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise scent air machine ] eşleşme 147 Ürünler.
300 cbm otel aroma difüzörü, 150 ml yağ kapasitesi koku difüzörü makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
100m2 Kapsama İçin Plastik Küçük DC Güç Parfüm Difüzör Makinesi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
30ml/h püskürtme 30 dakikalık püskürtme aralığı olan hacimli koku difüzyonu
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
30 Dakikalık Sprey Aralığı Küçük Aroma Difüzörü, Ferahlatıcı ve Canlandırıcı Bir Ortam İçin
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
Dahili fanlı 12V bağımsız düşük gürültülü Hava Aroma Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
2000CBM Kapsama Black Metal Süper Sessiz 220V HVAC Koku Sistemi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Black Metal 1000 Sqaure Feet HVAC Otel ve Mağazalar İçin Duvara Monte Edilebilir Koku Dağıtım Sistemi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Güçlü Güç Soğuk Hava Difüzyon Hava Aroma Makinesi, Hvac Sistemi İçin Kokulu Hava Spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Düşük Gürültülü Elektrikli Parfüm Difüzörü LCD Dokunmatik Düğme Zamanlayıcı ve Büyük Sisli Kokulu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
1000 Metrekare 500ml düşük gürültülü Otel HVAC Koku Difüzör Makinesi, doldurulmuş yağ ile
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |

