Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ low noise scent air machine ] eşleşme 147 Ürünler.
Zamanlayıcılı Ticari Koku Difüzör Makinesi
| Model Numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Almanya pompa 5L ticari otomatik koku dağıtıcı, soğuk hava difüzyonu ve LCD ekran zamanlayıcı ile
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Geniş Alanlı elektrikli oda spreyi dağıtıcı HVAC koku sistemi ve spa için harici nozullar ile
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Elektrikli Duvara Monte 150ml Hvac Koku Sistemi Kilitli, Beyaz Toz Metal
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Duvara Monte Hvac Elektrikli Koku Difüzörü, Otel Lobisi İçin Oda Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Uçucu Yağ İçin Beyaz AC Powered HVAC Koku Difüzörü 130ml Kapasite
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
220v HVAC 500ml yağ şişesi aroma hava difüzörü, Hava Limanı için 5000cbm kaplı
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Kapalı Hava Kalitesi Beyaz metal 150ml Koku aroma difüzör makinesi Hastane ve Diş Hekimi bekleme odası için
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Dokunmatik Düğmeli LCD Ekranlı 1000 Sqft bağımsız 100ml cam şişe Hava Aroma Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Otel lobisinde Gürültüsüz 220V Gümüş elektrikli Oda Aroma Difüzörü 1000 ml esansiyel yağ ile
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

