Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 236 Ürünler.
Yeni Geliş Özel Model 500ml Siyah Güçlü Koku Otel Lobisi Koku Makinesi
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü:: | < 35dba |
Otel Lobisinde 22W 2000cbm Koku Kokusu Difüzör Makinesi
| ad: | Ticari Koku Makinesi |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Renk:: | Siyah |
Metal 22W 1500CBM Otel Lobisinde Aroma Difüzör 12V2A
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
Fanlı Büyük Kapsama Otel Lobisi Koku Makinesi Aroma Difüzör 22W
| kapsama: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Metal 1000ml 3000cbm HVAC Otel Lobisinde Koku Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
31w 5000cbm Aromaterapi Yağı Difüzörü 6ml / h Otel Lobisi İçin
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Ses seviyesi: | <40dba |
Özel 500ML 12V 2A Alüminyum Otel Lobisinde Aroma Difüzör Ev Kokusu Makinesi
| Renk: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | Bardak |
| Kurulum: | Klima veya Harici Bağlayın |
220V Elektrikli Nanoteknoloji 1000m2 Gümüş Alüminyum Otel Lobisi Koku Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
1000 Metrekare Koku Difüzör Makinası Otel Lobisi 500ml Metal
| Güç (W): | 10 |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12 |
| Garanti: | 1 yıl |
Sessiz ama geniş kapsama alanı otel lobisinde 1500CBM alan için dahili fanlı Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |

