Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 236 Ürünler.
Tek Başına / HVAC Koku Sistemi, Zamanlayıcı Programlı Elektrikli Aroma Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
500ml, 3000 CBM Koku Ekipmanı ile Sessiz Çalışma Geniş Alanlı elektrikli koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Otel Lobisi ABD Pazarı İçin Profesyonel Koku Difüzörü Büyük Kapasiteli 1000ml Siyah Metal malzeme
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Süpermarket Büyük Güç 1000ml Black Metal HVAC Otel Kokusu Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Otel Lobisi ve Süper Market İçin Saplı 1000ml Duvara Monte Edilebilir Elektrikli Yağ Difüzörü
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
110V 7 Gün Zaman Kontrolü HVAC Aroma Difüzör Makinesi Parfüm Hava Difüzörü
| Model numarası:: | MX-602 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Güçlü Fanlı Elektrikli 12v 2a Özel Alüminyum Ticari Koku Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 12v2a |
Orta Alan İçin 22W 500ml 1500cbm Hava Aroma Difüzörü
| ad: | Hava Aroma Difüzörü |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V2A |
| Güç:: | 22W |
Ev Otel Ofis Aromaterapi Yağ Diffüzörü Metal Kaplama ve Gürültü Seviyesi 40dBa
| Güç: | 10w |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
HVAC otel lobisi Koku Çözümleri için Geniş Alan Koku Difüzörü
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31W |

