Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 236 Ürünler.
Spor Salonları için Otomatik Fan elektrikli koku difüzörü ve sızdıran yağ paslanmaz çelik nebülizör yok
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
1500CBM Kapsama Kokusu Esansiyel Yağı Difüzör Makinesi Tek Başına Koku Kontrol Sistemi
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Otel Lobisi İçin HVAC Kurulu Ayarlanabilir Kokulu Hava Makinesi Nano Teknolojisi
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
|---|---|
| Sertifika: | CE, RoHS |
| Tip: | uçucu yağ difüzörü |
Elektrikli Bağımsız Koku Hava Makinesi, HVAC Sistemi Yayıcı Koku İçin Aroma koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
110V moda tasarımı HVAC Koku Difüzör Makinesi 500ml alüminyum şişe
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Zamanlayıcı ve LCD ekranda yerleşik Black Metal Noel toptan otel lobisi hava spreyi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Marka mağazası için uçucu yağ içeren 2000CBM Kapsama Geniş Alan Koku Difüzörü
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
HVAC otel lobisi Hava Aroma Difüzörü 5000 metreküp için 1000 ml Koku Pazarlama Sistemi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
500ml, 3000 CBM Koku Ekipmanı ile 220V Elektrikli Niose Free Geniş Alan Koku Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
3000cbm Aroma Otel Lobisi Uçucu Yağ Difüzörleri Koku Hava Makinesi CE Rohs
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

