Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 236 Ürünler.
Üst düzey pazar için CE Patentli Soğuk hava HVAC koku difüzör makinesi
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
CE Onaylı Patentli Gümüş Alüminyum Sessiz Çalışma HVAC Koku Difüzör Sistemi
| teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Hava pompası ile 1000 metrekare yüksek çıkışlı renkli profesyonel koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Eloksallı Alüminyum 500ml 1000m2 50W Aroma Yağı Kokusu Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Zamanlayıcı / Duvara Monte Edilebilir Hvac Koku Difüzörü 1000ml ile Black Metal Geniş Alan Koku Difüzörü
| Malzeme:: | Toz metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 110V / 220V |
Duvara Monte Hvac Elektrikli Koku Difüzörü, Otel Lobisi İçin Oda Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Alüminyum Otel 4L Yağ 50W 3000CBM HVAC Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
15W Ticari HVAC Aroma Difüzörü 500ml Uygulama Kontrollü Duvara Monte Edilebilir
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |
0.5L 12V2A 1500cbm HVAC Fanlı Koku Difüzör Makinesi
| ad: | Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 0.5L |
| Gürültü, ses:: | <30dba |

