Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 236 Ürünler.
1500CBM Alan İçin Bekleme Sessiz Büyük Kapsama Otel Lobisinde Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Ev otel lobisinde koku makinesi için metal 1000m2 HVAC elektrikli oda spreyleri sessiz çalışma
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alüminyum Kabuk Koku Yağı Difüzörü 500ML 12v 2A HVAC Otel Lobisi
| Ses seviyesi: | < 25dba |
|---|---|
| Kapasite: | >200ml |
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
Otel Lobisi 1500CBM 22W 500ml Uçucu Yağ Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Geniş alan için soğuk hava difüzyonu renkli alüminyum elektrikli koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
CE Belgeli HVAC Otel Kokusu Hava Makinesi 200m2 Lobi Aroma Difüzör
| yeniden doldurma şişesi: | 500ml |
|---|---|
| Dahili Fan: | hayır |
| Renk:: | Turuncu |
Aroma Difüzör Ticari Koku Makinesi Stand Alone Otel Lobisi Pazarlama Sistemi
| Kapasite (CFM): | 1000 |
|---|---|
| Tip:: | hava iyonlaştırıcı |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Zamanlayıcı ve 500ml yeniden doldurulmuş yağ şişesi ile Siyah 12V Otel HVAC Koku Difüzör Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 12v2a |
1000 Metrekare 500ml düşük gürültülü Otel HVAC Koku Difüzör Makinesi, doldurulmuş yağ ile
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Geniş Alan Ticari Koku Difüzörü / Otel Kokusu Makinesi Güçlü Pompa
| ad: | Ticari Koku Difüzörü |
|---|---|
| kullanım: | Geniş alan |
| Voltaj:: | 12v2a |

