Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 238 Ürünler.
1500cbm Bağımsız HVAC Koku Difüzörü 0.5L Fanlı
| İsim: | Koku Hava Makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 0,5L |
| Gürültü:: | < 30dba |
Otel Lobisi Atomize Otel Kokusu Makinesi / Aromaterapi Koku Yağı Kokusu Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otel Lobisi için 5000CBM bağımsız siyah metal hvac hava difüzörleri
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31W |
Nanoteknoloji 500ml ile Duvara monte edilebilir Metal Zarif Geniş Alan Kokusu Difüzörü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| renk: | Siyah beyaz |
| Kurulum: | DUVARA MONTE EDİLEBİLİR, masaüstü |
Otel lobisinde Gürültüsüz 220V Gümüş elektrikli Oda Aroma Difüzörü 1000 ml esansiyel yağ ile
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Tek başına yeniden doldurulabilen büyük alanlı kokulu difüzörler
| Renk:: | Siyah beyaz |
|---|---|
| Malzeme:: | maden |
| Gürültü:: | < 30dba |
220V Gümüş Alüminyum 1000 m2 HVAC otel Lobisi Ticari koku Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
5000CBM Bağımsız Black Metal 220V Sessiz Çalışma HVAC Koku Difüzör Sistemi
| Malzeme:: | Toz Boya metali |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Güç:: | 31w |
Alışveriş Merkezi İçin Japonya Hava Pompalı 1000M2 4l Ticari Geniş Alan Kokusu Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
5000cbm ithal Hava Pompası Dijital Ekran ve zamanlayıcı ile 110V HVAC Koku Difüzör Sistemi
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

