Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hotel lobby scent diffuser machine ] eşleşme 447 Ürünler.
Uzaktan Kumanda 300cbm 6W 130ml Koku Koku Difüzörü
| ad: | koku difüzör makinesi |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Güç:: | 6W |
Taşınabilir Koku Koku Makinesi, Otomatik Elektrikli Koku Hava Difüzörü
| ad: | Koku Koku Makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | toz kaplama Metal |
| renk: | Siyah |
950 Ml Dolum Şişesi ile 5000CBM Otomasyon Uçucu Yağlar Aroma Kokulu Hava Makinesi
| ad: | Aroma Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| boyut: | 5000CBM |
| renk: | Siyah |
Orta Alan Oda Kokusu Makinesi, Klima Kokusu Difüzörü 12v2a
| ad: | Oda Kokusu Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Malzeme:: | Bardak |
1000 Kare Ayaklar Taşınabilir ticari aroma difüzörü yüksek çıkış / koku fanı difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
Tek Başına / HVAC Koku Sistemi, Zamanlayıcı Programlı Elektrikli Aroma Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Otel Lobisinde 5000cbm 6ml / H Koku Kontrolü Aroma Difüzör 31w
| Malzeme:: | Toz Boya metal |
|---|---|
| Maksimum Yağ tüketimi: | 6 ml / saat ±% 5 |
| teknoloji: | Soğuk hava difüzyonu |
Elektrikli Bağımsız Koku Hava Makinesi, HVAC Sistemi Yayıcı Koku İçin Aroma koku difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Küçük Alan Kokusu Hava Makinesi / Ati - Banyo Kokusu Kontrolü İçin Korozyon Elektrikli Koku Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Voltaj:: | DC12V1A |
| Güç:: | 8W |
500ml, 3000 CBM Koku Ekipmanı ile 220V Elektrikli Niose Free Geniş Alan Koku Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

