Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hotel lobby scent diffuser machine ] eşleşme 447 Ürünler.
Perakendeci Mağazaları İçin Uzaktan Kumandalı 100Ml 12v Gümüş Bağımsız Elektrikli Koku Difüzörü
| Malzeme: | alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saat kullanım ömrü |
Esansiyel Yağlar Aroma 1000ml 5000CBM Kokulu Hava Makinesi 31w
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 220 |
| Güç:: | 31W |
300cbm 100ml 700m3 Susuz Koku Pazarlama Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Gürültü, ses:: | <30dba |
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
Essential Oil 500ml 1500cbm 12V2A Kokulu Hava Makinesi
| renk: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | Bardak |
| Voltaj: | 12v2a |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Kapasite: | > 200 mL (>6,76oz) |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 8W |
Uzun Ömürlü Hava Pompalı 150Ml Metal Mini Aromaterapi Difüzörleri, koku difüzör makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
İç Fan 12V 1A 4ml / h 300cbm 17W Kokulu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Otel Lobisi İçin 4l Yağ Şişeli Gümüş Geniş Alan Hava Aroma Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otel Lobisi Atomize Otel Kokusu Makinesi / Aromaterapi Koku Yağı Kokusu Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

