Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hotel lobby scent diffuser machine ] eşleşme 447 Ürünler.
500ml Oil Capacity HVAC Scent Diffuser with German Pump and Timing Function Aroma Diffuser Machine
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Alışveriş Merkezi 4000ml HVAC Aluminnum Japonya Pompalı Geniş Alan Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
300cbm Otel Elektrikli Aroma Difüzör, HVAC Sistemli Ev Kokusu Makinesi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
DC12V 300cbm Otel Elektrik Aromayan, Ev Kokusu Makinesi HVAC Sistemi ile
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Maxair Customized Commercial HVAC Scent System with Silent Operation for Hotel Lobby Aroma Diffusion
| Model numarası: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Dokunmatik Panelli 1000 Kare Ayak 6W 30ml Kokulu Hava Makinesi
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| renk: | Gümüş, Siyah, Glod, Mavi |
| Hava pompası: | Japonya'dan Nidec / 8000 saatlik kullanım ömrü |
Alüminyum 500ML Koku Hava Makinesi DC12V Orta Alan Elektrikli Koku Yağı Difüzörü
| Renk:: | Mor |
|---|---|
| Yağ tüketimi: | 1.5ml/saat |
| yeniden doldurma şişesi: | 500ml |
Hvac Otel Elektrikli Aroma Difüzör 300cbm Tek Başına Ayakta
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Duvara Monte Hvac Esansiyel Yağı Difüzörü / Doldurulmuş 150ml Şişe Hvac Koku Makineleri
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Kilit Düşük Gürültülü Beyaz Metal 150ml Duvara Monte Hvac Koku Sistemi
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |

