Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hotel lobby scent diffuser machine ] eşleşme 447 Ürünler.
Otel lobisinde Gürültüsüz 220V Gümüş elektrikli Oda Aroma Difüzörü 1000 ml esansiyel yağ ile
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Ticari alanlar için Uygulama Denetlenen 2000 CBM Kapsama HVAC Uyumlu Kokulu Hava Makinesi
| Kapasite: | > 200 ml |
|---|---|
| Güç: | 30 W |
| Gerilim: | 12 V |
Ticari Kullanım İçin Uygulama Kontrollü 2000 CBM Kapsamlı HVAC Uyumlu Koku Makinesi
| Kapasite: | > 200 ml |
|---|---|
| Malzeme: | Metal, Demir Tozu Kaplamalı |
| Gürültü Seviyesi: | 40 dB |
220V Gümüş Alüminyum 1000 m2 HVAC otel Lobisi Ticari koku Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
1000m2 HVAC Elektrikli Difüzör Makinesi Otel Kokusu Makinesi, Sessiz Çalışma Pompası
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
110V 7 Gün Zaman Kontrolü HVAC Aroma Difüzör Makinesi Parfüm Hava Difüzörü
| Model numarası:: | MX-602 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alışveriş Merkezi İçin Japonya Hava Pompalı 1000M2 4l Ticari Geniş Alan Kokusu Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
3000 CBM Alışveriş Merkezi 1000ml HVAC ticari koku makineleri / otomatik koku difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
100 ml koku kapasitesi koku difüzyonu 12V voltajlı en iyi aromaterapi deneyimi
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30ml/saat Sprey Hacimli Koku Hava Makinesi, Esansiyel Yağ Kokusu ve DC ile
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |

