Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ hotel lobby scent diffuser machine ] eşleşme 447 Ürünler.
Alüminyum Otel 4L Yağ 50W 3000CBM HVAC Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otel İçin Alüminyum 75W 4L Yağ 5000cbm HVAC Koku Difüzörü
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
5000cbm için ithal hava pompalı dayanıklı gümüş Otomatik Koku Difüzör Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
80 Metrekare, Mavi Renk için Alunimum 30ml Yağ Şişesi Koku Difüzör Makinesi
| Tür:: | Cool-Mist Fanlı Nemlendirici |
|---|---|
| sertifikasyon:: | CE, ROHS |
| Mist Çıktı (galon / gün):: | 12 |
Spalar İçin Gürültüsüz Taşınabilir Hava Aroma Difüzörü, Elektrikli Koku Difüzörü Uzaktan Kumanda
| Voltaj:: | DC12V |
|---|---|
| Güç:: | 6W |
| Renk:: | Siyah gümüş |
100 Metrekare İçin Alunimum 30ml Cam Yağ Şişesi Koku Difüzör Makinesi
| Tür:: | Cool-Mist Fanlı Nemlendirici |
|---|---|
| sertifikasyon:: | CE, ROHS |
| Mist Çıktı (galon / gün):: | 12 |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Koku Difüzörleri PCB Kontrolü
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Güç (W):: | 8 |
ABD Hvac koku sistemi, Taze Aroma Difüzörü, Taze Koku Difüzörü İçin Yüksek Etkili 110V Fit
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |

