Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml industrial scent diffuser ] eşleşme 79 Ürünler.
HVAC Sistemi 1ml / H 150ml 200cbm Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
1ml / H 5W 200cbm HVAC Aroma Difüzör Ev İçin
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
HVAC Sistemi 200cbm 150ml 8W Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Otel Elektrik Kokulu Yağ Diffüzyonu
| Model Numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Akıllı Dijital Görüntülü Reklamcılık Otomatik El Temizleyici Dispenseri
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
|---|---|
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
Temassız Reklam Mionitor Ekranı / Otomatik El Temizleyici
| Ürün adı: | Reklam Mionitor Ekranı |
|---|---|
| İşletim sistemi: | Android 4.4 / 5.1 / 7.1 |
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
Dijital Ekranlı ve Zaman Programlanabilir 3000CBM ile HVAC Eloksallı Alüminyum Oda Parfümü Dispenseri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Gerilim:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Harici nebülizör ve 4L yağ şişeleri ile HVAC 1000m2 Alüminyum bağımsız Otomatik Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
5L konteyner ile 220V Siyah alüminyum bekleme klima Otomatik Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

