Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml industrial scent diffuser ] eşleşme 79 Ürünler.
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Model numarası: | MX-8022 |
|---|---|
| Gerilim: | 220v/50Hz |
| Güç: | 50W |
Alüminyum Otel 4L Yağ 50W 3000CBM HVAC Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
3000 CBM Alışveriş Merkezi 1000ml HVAC ticari koku makineleri / otomatik koku difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alışveriş Merkezi 4000ml HVAC Aluminnum Japonya Pompalı Geniş Alan Koku Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alışveriş Merkezi İçin Japonya Hava Pompalı 1000M2 4l Ticari Geniş Alan Kokusu Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otomasyon Aroma Endüstriyel Koku Difüzör Makinesi 5000cbm Hava Kokusu Makinesi
| Malzeme:: | Alüminyum |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
1000 Metrekare Koku Difüzör Makinası Otel Lobisi 500ml Metal
| Güç (W): | 10 |
|---|---|
| Gerilim (V): | 12 |
| Garanti: | 1 yıl |
Özel Ticari Endüstriyel 500ml Parfüm Yağı Kokun Yayıcıları için Esanslı Yağ
| Einec'ler: | 289-995-2 |
|---|---|
| Seviye: | Parfüm Sınıfı C |
| Hammadde: | Yağ |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Kapasite: | 500ml(16,91oz) |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |

