Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml industrial scent diffuser ] eşleşme 79 Ürünler.
Ekran ve hafta içi ayarı ile profesyonel soğuk hava difüzyon elektrikli Aromaterapi Difüzörleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
HVAC ve yeniden doldurulmuş yağ şişesi LED panelli Gümüş Alüminyum ticari oda spreyi dağıtıcısı
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otel lobisinde süper sessiz taşınabilir Uçucu Yağ Difüzörleri Büyük Alanlar için 1000ml
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Siver Eloksallı Alüminyum HVAC Almanya hava pompası Kokulu Hava Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
High-end Otel lobisi güçlü güç taşınabilir 220V siyah metal elektrikli HVAC uçucu yağ difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
HVAC Sistemi için Japon Pompalı Aroma Kokulu Hava Makinesi Ticari Uçucu Yağ Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Geniş Alan için Güçlü Güç Taşınabilir 220V Siyah Elektrikli HVAC Uçucu Yağ Difüzörleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alışveriş merkezi metrekare Harici nozul ve zamanlayıcı ile Elektrikli Parfüm Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Hvac 22W Metal Otomatik Aroma Difüzör 1000ml
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500/1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
Telefon Uygulama Kontrolü Ev Koku Makinesi Duvara Monte Aroma Esansiyel Yağı Difüzörü
| Gürültü: | <36 dB |
|---|---|
| Kurulum: | MERKEZİ, masaüstü, duvara monte edilebilir |
| Malzeme: | alüminyum + Metal |

