Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml industrial scent diffuser ] eşleşme 79 Ürünler.
Reklam Mionitor Ekran Elektrikli Koku Makinesi Dijital Tabela
| Malzeme: | Metal Kasa + Sertleştirilmiş Cam Panel |
|---|---|
| Kurulum: | Duvara Monte, tek başına |
| Ekran boyutu: | 21,5 inç LED Ekran |
15W Sessiz Duvara Monte Ticari Aroma Difüzörü 1200m3 Kapsama Alanı
| Güç: | 15W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Kapasite: | 500ml |
Otel Lobisi Atomize Otel Kokusu Makinesi / Aromaterapi Koku Yağı Kokusu Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
1000m2 HVAC Elektrikli Difüzör Makinesi Otel Kokusu Makinesi, Sessiz Çalışma Pompası
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Metal 22W 2000m3 500ml Hvac Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500 / 1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
Alüminyum Kabuk Koku Yağı Difüzörü 500ML 12v 2A HVAC Otel Lobisi
| Ses seviyesi: | < 25dba |
|---|---|
| Kapasite: | >200ml |
| Güç kaynağı: | Elektriksel |
Ev otel lobisinde koku makinesi için metal 1000m2 HVAC elektrikli oda spreyleri sessiz çalışma
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
CE & ROHS Elektrik Nanoteknolojisi otel lobisinde Koku pazarlaması için hava spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Alüminyum Koku pazarlaması için 2500 ml şişeli geniş HVAC koku dağıtım sistemleri alanı
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
220V Elektrikli Nanoteknoloji 1000m2 Gümüş Alüminyum Otel Lobisi Koku Makinesi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |

