Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml industrial scent diffuser ] eşleşme 79 Ürünler.
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Kapasite: | 500ml |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
110V 7 Gün Zaman Kontrolü HVAC Aroma Difüzör Makinesi Parfüm Hava Difüzörü
| Model numarası:: | MX-602 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Endüstriyel 5000CBM otomasyon uçucu yağlar 1000 ml doldurma şişeli aroma kokusu Hava Makinesi
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 220 |
Esansiyel Yağlar Aroma 1000ml 5000CBM Kokulu Hava Makinesi 31w
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 220 |
| Güç:: | 31W |
Otomasyon Uçucu Yağlar Aroma Kokulu Hava Makinesi, toz kaplama Metal Malzeme ile
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 220 |
Güçlü Güç Soğuk Hava Difüzyon Hava Aroma Makinesi, Hvac Sistemi İçin Kokulu Hava Spreyi
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Otel Lobisi İçin 4L Yağ Şişesi Koku Difüzör Makinesi 10000 Kare Ayaklar
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
4S Mağazalar için 4L yağ şişeli siyah güçlü güç Soğuk Hava Difüzyon Hava Aroma Difüzörü
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Metal Atomizerli 5000m3 110V Ticari Merkezi AC Difüzör
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Pompa: | Alman yapımı |
| Yağ tüketimi: | 3ml/saat |
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| Gerilim: | 220v/50Hz |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gürültü seviyesi: | < 32dba |

