Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 238 Ürünler.
Alüminyum 17W 1500CBM 12V1A Elektrikli Aroma Difüzörleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
İç Fan 12V 1A 4ml / h 300cbm 17W Kokulu Hava Makinesi
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
HVAC Sistemi 1ml / H 150ml 200cbm Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 12 |
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
1ml / H 5W 200cbm HVAC Aroma Difüzör Ev İçin
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
Büyük İş Yerleri İçin Ticari Alan İç Fan Elektrikli Aroma Difüzörleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Eloksallı Alüminyum |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
Büyük İş Yerleri İçin Ticari Alan İç Fan Elektrikli Aroma Difüzörleri
| Renk:: | Siyah gümüş |
|---|---|
| Malzeme:: | Bardak |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
HVAC Sistemi 200cbm 150ml 8W Otomatik Aroma Difüzör
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Yağ kapasitesi:: | 150ml |
| Gerilim (V):: | 12 |
700m2 Büyük Alan İçin Hvac Sistemli Elektrikli 12V 2A Ticari Koku Makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
110V Duvara Monte Edilebilir Ticari Koku Makinesi, Kilitli ve 500ml Doldurulmuş Botttle
| Voltaj:: | 220V / 50Hz |
|---|---|
| Güç:: | 18W |
| Gürültü, ses:: | <30dba |
500ml beyaz toz kaplama metal otomatik hava spreyi dağıtıcı yerleşik fan ve koku yeniden doldurulmuş
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |

