Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 238 Ürünler.
Akıllı Aromaterapi Yağı Difüzyonu 40dBa Gürültü ve 2ml / saatlik tüketim 5000 metreküplik maksimum kapsama alanı için
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000 metreküp, 1500 metrekare, 15000 feet kare |
Almanya Atomizer ile Metal Sessiz Çalışma Güçlü Pompa Hvac Koku Sistemi
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Renk: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V): | 220 |
Alüminyum 500ML Koku Hava Makinesi DC12V Orta Alan Elektrikli Koku Yağı Difüzörü
| Renk:: | Mor |
|---|---|
| Yağ tüketimi: | 1.5ml/saat |
| yeniden doldurma şişesi: | 500ml |
Rüya Otel Kokusu Yağı Koleksiyonu Doğal Beyaz Çay Rahatlatıcı bir deneyim için sedir ve sandal ağacı özleri
| Malzeme: | Doğal Öz |
|---|---|
| Koku: | Hayal etmek |
| Özellikleri: | Aroma Difüzör Kullanımı İçin |
Fanla Akıllı Aromaterapi Yağı Difüzyonu Maksimum Kapsama Alanı 5000m3
| Güç: | 8W |
|---|---|
| Gürültü seviyesi: | <40dba |
| Maksimum kapsama alanı: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
İkiz Japonya Hava Pompası Elektrikli Uçucu Yağ Difüzörü, Ati Korozyon Kaplamalı Fan Dahili
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
Bağımsız HVAC 1000ml Otomatik Koku Difüzörü
| ad: | spa aromaterapi difüzörü |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Renk:: | Siyah beyaz |
Duvara Monte HVAC 1000ml Otomatik Koku Difüzörü 3000cbm
| ad: | spa aromaterapi difüzörü |
|---|---|
| Malzeme:: | Metal |
| Renk:: | Siyah beyaz |
Siyah Metal Duvara Monte Edilmiş Oldukça Uçucu Yağ Difüzörü Orta Boy Alan İçin Fan Dahili
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Yağ kapasitesi:: | 500ml |
950 Ml Dolum Şişesi ile 5000CBM Otomasyon Uçucu Yağlar Aroma Kokulu Hava Makinesi
| ad: | Aroma Kokulu Hava Makinesi |
|---|---|
| boyut: | 5000CBM |
| renk: | Siyah |

