Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 238 Ürünler.
Duvar üzerine monte edilmiş beyaz aroma difüzörü 12V güç voltajı ile süper sessiz gürültü 32dba
| görünüm rengi: | siyah beyaz |
|---|---|
| Güç gerilimi: | 12V |
| Uçucu yağ montajı: | 500ml |
Blok Yok Güçlü Atomizasyon Kokulu Yağ Difüzörü, Hvac Aroma Sistemi Hafif
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Ev Kokusu İçin Pille Çalışan Hava Aroma Difüzörü Eşit Olarak Yayıldı
| ad: | Hava Aroma Difüzörü |
|---|---|
| tip: | Pilli |
| Malzeme:: | Metal |
Esansiyel Yağlar Aroma 1000ml 5000CBM Kokulu Hava Makinesi 31w
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 220 |
| Güç:: | 31W |
Metal malzeme ile 1000 ml siyah bekleme toptan elektrikli HVAC hava kokusu makinesi
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Endüstriyel 5000CBM otomasyon uçucu yağlar 1000 ml doldurma şişeli aroma kokusu Hava Makinesi
| Malzeme:: | toz kaplama Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah |
| Gerilim (V):: | 220 |
HVAC Oda Spreyleri Elektrikli Koku Difüzör Makinesi Esansiyel Yağı Elektrikli Difüzör
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
DC12V Koku Kokusu Hava Makinesi 15W Aroma Difüzör Makinesi Alüminyum Şişe
| Kapsam: | 1200CBM |
|---|---|
| yağ tüketimi: | 0-1.8ml/saat |
| Güç (W): | 15W |
Hvac 22W Metal Otomatik Aroma Difüzör 1000ml
| Güç kaynağı:: | Elektriksel |
|---|---|
| Kapasite: | 500/1000ml |
| Gerilim (V):: | DC12V |
Duvara Monte Alüminyum Koku 1000m3 Elektrikli Aroma Difüzör
| tip: | elektrikli aroma difüzörü |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Yüklemek: | duvara montaj |

