Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 238 Ürünler.
Duvara Monte Edilebilir Elektrikli Hava Aroma Difüzörü 31w Metal HVAC
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Renk:: | Siyah beyaz |
| Gerilim (V):: | 220 |
Metal Atomizerli 5000m3 110V Ticari Merkezi AC Difüzör
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Pompa: | Alman yapımı |
| Yağ tüketimi: | 3ml/saat |
Ekran ve hafta içi ayarı ile profesyonel soğuk hava difüzyon elektrikli Aromaterapi Difüzörleri
| Model numarası:: | MX-802 |
|---|---|
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
| Güç:: | 50W |
Sessiz Çalışma Elegant Shape alışveriş merkezi elektrikli aroma difüzörleri 500ml
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
HVAC 5000cbm 1000ml Doldurulmuş Yağ ile Otomatik Koku Difüzörü
| Malzeme:: | Metal |
|---|---|
| Gerilim (V):: | 220 |
| Güç:: | 31W |
220V Elektrikli Sessiz Çalışma Sineması Geniş Alan aroma difüzör makinesi 3000 CBM
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
Yeni tasarım Mavi Alüminyum Sessiz Almanya hava pompası ticari HVAC Hava Aroma Difüzörü
| Teknoloji:: | Soğuk hava difüzyonu |
|---|---|
| Güç:: | 50W |
| Voltaj:: | 110v - 220V / 50HZ - 60HZ |
1500CBM Uzay için Black Metal Elektrikli Koku Hava Aroma Makinesi 1000ml
| Başvuru:: | Otel, Ticari, Ev |
|---|---|
| Uygulama Kontrollü:: | Evet |
| Voltaj:: | DC12V2A |
Kişiselleştirilmiş koklama için 15W Siyah Metal Aromaterapi Diffuser Yakıt tüketimi 2 ml / saat
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Yüksek Kapsamlılıklı 500 Ml Aroma Diffuser Metal Kaplama Tasarımı Siyah / Beyaz Özelliklendirilebilir Seçenek
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |

