Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] eşleşme 239 Ürünler.
Otel için Metal 22w 1000ml 3000cbm HVAC Koku Difüzörü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| boyut: | 300 * 150 * 360 mm |
| Gerilim (V): | 220 |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Kapasite: | 500ml |
|---|---|
| Güç: | 50W |
| Gerilim: | 220V |
Düşük Gürültü 32dba Aroma Diffuser Essential Oil 500cbm Kapsama için Gelişmiş Teknoloji
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Taşınabilir Koku Koku Makinesi, Otomatik Elektrikli Koku Hava Difüzörü
| ad: | Koku Koku Makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | toz kaplama Metal |
| renk: | Siyah |
Scent Air Makine Düğme Anahtarı PET Şişe 15W
| İsim: | Oda Kokusu Makinesi |
|---|---|
| Renk:: | Siyah gümüş |
| Malzeme:: | Bardak |
Otel lobisi için iç Fan ile 220v siyah metal Otomatik Koku Difüzörü sessiz çalışma
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
Duvara Monte Ev Kokusu Makinesi 14W 500m3 500ml Uçucu Yağ Difüzörü
| İsim: | hava aroma difüzörü |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu |
| Renk:: | Siyah beyaz |
Alışveriş merkezi için 500m2 doldurulmuş yağ siyah metal uçucu yağ hava difüzörleri
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
ECO - Dostu Sinema Alışveriş Merkezi Koku Dağıtım Sistemi, kilitli ve doldurulmuş yağ
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü, ses:: | <35dba |
500m2 Doldurulmuş Yağ Black Metal Güçlü Mist Esansiyel Yağ Difüzörü
| Voltaj:: | DC12V2A |
|---|---|
| Güç:: | 22W |
| Gürültü:: | < 35dba |

