Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ rechargeable waterless air diffuser ] eşleşme 42 Ürünler.
DC 5V Uçucu Yağ Difüzörü PP PBT Şarj Edilebilir Susuz
| Şişeyi yeniden doldurun: | 10ml |
|---|---|
| Yağ tüketimi: | 0.1ml / saat |
| tip: | Hava pompası |
Susuz Şarj Edilebilir Susuz Aroma Difüzör 100sqm
| Gürültü: | 30dB'den az |
|---|---|
| Uygulanabilir Alan: | 50-100m2 |
| Garanti: | 1 yıl |
10ml Şarj Edilebilir Susuz Yağ Aromaterapi Difüzörü 2000mAh
| tip: | Hava pompası |
|---|---|
| Çalışma para birimi: | 100mA |
| renk: | Beyaz |
USB Araba Susuz Nebulizatör Difüzör 2000mAh Susuz
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Başvuru: | Araba, Ofis, Ev, Yoga Spa Oturma Odası Banyo Otel Bar Ktv |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
Araba Esansiyel Yağı Susuz Aromaterapi Difüzör Pille Çalışır
| Maksimum çalışma süresi: | 80 saat |
|---|---|
| Malzeme: | PP, PBT |
| tip: | Hava pompası |
USB 100mA Esansiyel Yağı Aroma Difüzörü Susuz Nebulizasyon Hava Difüzörü
| Şişeyi yeniden doldurun: | 10ml |
|---|---|
| Yağ tüketimi: | 0.1ml / saat |
| tip: | Hava pompası |
Araba Nebulizatör 80sqm Taşınabilir Aroma Difüzör Şarj Edilebilir
| Ürün adı: | Araba nebülizörü |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
Ultrasonik 1.5w Araba Hava Difüzörü Susuz Esansiyel Yağı 2000mAh
| renk: | Siyah |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | 340g |
| Voltaj: | DC 5V 1A |
Yıkanabilir Nozul Susuz Aroma Difüzör PP Alüminyum
| Maksimum çalışma süresi: | 250 saat |
|---|---|
| Malzeme: | PP, Alüminyum |
| Gürültü: | 30dB'den az |
Kablosuz Parfüm 80sqm Susuz Araba Hava Difüzörü 1.5w
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
|---|---|
| Maksimum çalışma süresi: | 80 saat |
| Uygulama: | Araba, Otel, Ev |

