Tüm ürünler
-
Kokulu Hava Makinesi
-
koku difüzör makinesi
-
Hava Aroma Difüzörü
-
Otel Koleksiyonu Parfüm Yağı
-
Esansiyel Yağ Difüzörleri
-
Aromaterapi Difüzörleri
-
Susuz Aroma Difüzör
-
Araba Hava Difüzörü
-
Ticari Koku Makinesi
-
Otomatik Koku Difüzörü
-
Otel Kokusu Makinesi
-
Geniş alan koku difüzörü
-
Hvac Koku Sistemi
-
koku verme sistemi
-
Elektrikli Parfüm Difüzörü
-
Ev Koku Makinesi
-
MuhammedÇok iyi bir ürün! -
DianaÇok iyi kalite !
anahtar kelimeler [ rechargeable waterless air diffuser ] eşleşme 42 Ürünler.
20sqm Susuz Nebulizasyon Esansiyel Yağı Difüzör Araba Aroması BPA içermez
| Voltaj: | DC 5V 1A |
|---|---|
| dahili lityum pil: | 2000mAh |
| renk: | Kırmızı |
USB PBT Susuz Difüzör Nemlendiriciler Nebulizatör Aromaterapi
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
|---|---|
| Uygulama: | Araba, Otel, Ev |
| Malzeme: | PP, PBT |
Lityum Pil PBT Araba Aromatik Difüzör 1.5w Esansiyel Yağı
| Malzeme: | PP, PBT |
|---|---|
| tip: | Hava pompası |
| güç: | 1.5W |
Nemlendirme Hava Pompası Susuz Aromaterapi Nebulizatör 80sqm
| Maksimum çalışma süresi: | 80 saat |
|---|---|
| Uygulama: | Araba, Otel, Ev |
| Garanti: | 1 yıl |
Çıkarılabilir Susuz Araba Aroma Difüzörü 2000mAh Pille Çalışan
| renk: | koyu yeşil |
|---|---|
| Voltaj: | DC 5V 1A |
| Ürün ağırlığı: | 340g |
4000mAh Susuz Nebulizatör Koku Yağı Makinesi 100sqm Ev Kokusu Makinesi
| Lityum pil: | 4000mAH |
|---|---|
| Net ağırlık: | 670 gr |
| Maksimum Dayanıklılık: | yaklaşık 250H/60 gün |
Şarj Edilebilir PBT 1.5W Usb Araba Susuz Nebulizatör 100mA Koku Kokusu Yağ Difüzörü
| Başvuru: | Araba |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Malzeme: | PP + PBT + Alüminyum |
PP PBT Alüminyum Ultrasonik Aroma Difüzörü 2000mAh
| İşlev: | Nemlendirme+ Aromaterapi |
|---|---|
| Boyut L*W*H: | Φ68*108mm |
| Dahili batarya: | Evet |
Hava Aromaterapi için Ultrasonik 10ml Araba Aroma Difüzör 1.5W
| fonksiyon: | Nemlendirme + Aromaterapi |
|---|---|
| Boyut L * W * H: | Φ68 * 108 mm |
| Dahili batarya: | Evet |
Uçucu Yağ İçin 1.5W PP PBT 10ml Taşınabilir Aroma Difüzör
| Dahili batarya: | Evet |
|---|---|
| Boyut L * W * H: | Φ68 * 108 mm |
| Şişeyi yeniden doldurun: | 10ml |

